Triintrideseta navadna mewd letom - 17. 11. 2013

V ponedeljek obhajamo spomin posvetitve bazilik sv. Petra in Pavla v Rimu. V četrtek obhajamo spomin darovanja Device Marije (godujejo Darinke). V petek goduje sv. Cecilija, zavetnica cerkvene glasbe. V soboto goduje Klemen I. papež in mučenec, katerega relikvije sta v Rim prinesla sv. brata Ciril in Metod.
Nedelja je zadnja v cerkvenem letu – praznik KRISTUSA KRALJA VESOLJSTVA. To nedeljo bomo zaključili leto vere. Pri sv. maši bomo pri izpovedi vere obnovili krstne obljube.
K slovesnemu bogoslužju ob zaključku leta vere za ljubljansko škofijo pa smo verniki vabljeni v nedeljo popoldan ob 16. uri v ljubljansko stolnico.
Ob godu Cecilije, zavetnice cerkvene glasbe in pevcev čestitam našim pevcem in se iskreno zahvaljujem vsem, ki s svojim petjem bogatite in polepšate naše bogoslužje.
Naj vam Bog povrne s svojimi darovi.

Pokojni starši Samsa in Košmrlj – Petrinci 16

Ivan Lavrič – Retje 87

Vera Turk, obl.

Marija Anzeljc – Mali log

------------------------

------------------------

Družina Vesel in Dimnik – Janeži

Čiščenje in krašenje cerkve: KRAČALI - 2. skupina.