Četrta postna nedelja - 30. 3. 2014

Večerna maša ob delavnikih bo sedaj naprej ob 18 uri.

V ponedeljek godujeta Gvido (Vido) in Benjamin. V torek goduje Tomaž Tolentinski. V sredo je god puščavnika Frančiška Paolskega. V četrtek goduje Rihard (Riko) in papež Sikst. V petek goduje Izidor Seviljski. V soboto godujeta Vincencij Ferrer in redovnica Julijana.
V Sodražici imajo v soboto duhovno obnovo župnijski sodelavci. Začetek ob 15. uri in zaključek ob 18. uri s sveto mašo. K tej obnovi ste lepo vabljeni tudi sodelavci iz naše župnije.
Nedelja je PETA POSTNA (Tiha).

V nedeljo bo na voljo nekaj oljke, ki jo pripravijo župnije iz Istre. Kakor prejšnja leta so prostovoljni darovi ob tem namenjeni za pomoč tem župnijam pri obnavljanju njihovih cerkva.

Ponedel.

V zahvalo in priprošnjo – Kržeti

Pokojni Zbačnik – Mali Log 29

Ivan Košmerl – Retje 104

Zdravko Vesel – Travnik 70

V priprošnjo Magdaleni Gornik

------------------

Marija Jaklič – Kržeti 13

Farani ribniške in kočevske dekanije v okviru Društva katoliške mladine Ribnica vabijo na ogled Najlepše zgode vseh časov, uprizoritev RIBNIŠKEGA PASIJONA, ki bo v nedeljo, 6. aprila, in v soboto, 12. aprila, ob 20. uri v RIBNIŠKEM GRADU.Vstopnine ni. V primeru slabega vremena (dežja) uprizoritev odpade.