V ponedeljek je god sv. Janeza M. Vianneya, arškega župnika.
V torek je god Marije Snežne (Nives). Praznik naše župnije. Ta dan obhajamo češčenje Svetega Rešnjega Telesa in Krvi.
Prva sv. maša bo ob 9. uri dopoldan in nato češčenje. Do 11. ure vabljeni, kdor more. Od 11. do 12. ure bomo zbrani dekanijski duhovniki. Ob 12. uri bo češčenje prekinjeno do 17. ure. Ob 17. uri vabljeni še posebno tisti, ki dopoldan ne morete. Ob 18. uri bo nato zopet sv. maša in zaključek češčenja.
V sredo je praznik Jezusove spremenitve na gori. V petek goduje sv. Dominik (Domen), ustanovitelj dominikancev. V soboto goduje sv. Terezija Benedikta od Križa (Edith Stein), mučenka druge svetovna vojne, sozavetnica Evrope.
Nedelja je 19. med letom. Ta dan goduje mučenec, sv. Lovrenc.
Ker so na Krištofovo nedeljo gostovali pri nas pevci iz Cremone, bo nabirka za MIVO naslednjo nedeljo pri maši, po maši pa tudi blagoslov avtomobilov.

Bratje in starši Debeljak – Mali Log 28

Anton Arko – Kržeti 9

Slavka Petrič r. Krže – Petrinci 2

Pavla Debeljak, obl. – Travnik 72

Pokojni iz družine Gornik – Janeži

Janez in Antonija Turk – Mali Log 58

Angela Vesel, obl. – Betonovo 4

Čiščenje cerkve: PETRINCI – 2.  skupina.