Šestindvajseta navadna med letom - 28. 9. 2014

V ponedeljek je praznik nadangelov Mihaela, Gabrijela in Rafaela. V torek goduje sv. Hieronim. V sredo je god sv. Terezije Deteta Jezusa, redovnice karmeličanke. Ta dan je začetek meseca oktobra, v katerem smo še posebej povabljeni, da poživimo molitev rožnega venca.
V četrtek obhajamo god angelov varuhov. V petek, ki je prvi v mesecu oktobru, goduje redovnik Frančišek Borgia. Sv. maša bo na prvi petek ob 8. uri dopoldan z litanijami Srca Jezusovega.
V soboto goduje sv. Frančišek Asiški, redovni ustanovitelj frančiškanov, kapucinov in minoritov.
Nedelja je 27. med letom – Rožnovenska nedelja.
Sv. maše ob delavnikih bodo sedaj ob 17. uri (eno uro preje)

Po namenu darovalca

Anton Lavrič – Hrib 53

Pokojni iz družine Gorjup

Silva Arko, 30. dan – Argentina

V čast Srcu Jezusovem in Marijinem v zahvalo

---------------------

Pokojni Joškovi, Tkalčevi in Mirko Lavrič

Čiščenje cerkve: KRŽETI – 1. skupina.

---------------------------------------------

V sklopu prireditev 100 letnice prihoda frančiškanov na Novo Štifto vas frančiškanski samostan Nova Štifta vabi na frančiškovo nedeljo 5 . oktobra 2014 ob 15.00 na slovesno bogoslužje s procesijo, katero vodi provincial p. Stane Zore.
V soboto 4. oktobra 2014 ob 19.00 pa vas vabimo na koncert okteta Gallus v cerkev Marijinega Vnebovzetja pri Novi Štifti.