Enajsta navadna med letom - 14. 5. 2015

V ponedeljek goduje sv. Vid. V sredo goduje Albert. Doma ta dan ne bo sv. maše.
V sredo se začne devetdnevnica molitve za domovino pod geslom: Odgovornost za skupno dobro in uboge.
V petek godujeta opat Romuald in prvi koprski škof Nazarij.
Nedelja je DVANAJSTA med letom. Ta dan goduje sv. Alojzij Gonzaga, zavetnik mladine za čisto življenje.
V nedeljo, 21. junija dekanija Ribnica vodi molitveno uro in sveto mašo za duhovne poklice pri Mariji Pomagaj na Brezjah. Molitvena ura se bo pričela ob 15h in sveta maša ob 16h.
Iz Sodražice bo peljal tudi avtobus. Kdor želi iti z njim, naj se čim prej informira v župnišču Sodražica.

V župniji Rob, v Krvavi Peči pa imamo v nedeljo blagoslov nove strehe zvonika. Blagoslov z mašo bo imel ob 15. uri g. nadškof Stanislav Zore.

Jože in Marija Mohar – Mali  Log 46

Pokojni starši Samsa – Kračali 17