18. navadna med letom - 2. 8. 2015

V torek je god sv. Janeza Vianneya, arškega župnika.
V sredo goduje Marija Snežna, zavetnica naše župnije. Na Gori bomo ta dan imeli češčenje Svetega Rešnjega Telesa. Prva sv. maša bo ob 9. uri in nato smo vabljeni k češčenju do 11. ure. Od 11. do 12. ure bomo duhovniki iz naše dekanije. Ob 12. uri bo češčenje prekinjeno. Popoldan bo Najsvetejše zopet izpostavljeno v češčenje ob 17. uri, ko ste vabljeni še posebej tisti, ki ne morete dopoldan. Ob 18. uri bo nato sv. maša in zaključek češčenja.
V četrtek obhajamo praznik Jezusove spremenitve  na gori.
V petek ki je prvi v mesecu avgustu bo ob 8. uri sv. maša in litanije Srca Jezusovega.
V soboto goduje sv. Dominik, ustanovitelj redovnikov dominikancev.
Nedelja je DEVETNAJSTA med letom. Obhajamo župnijsko žegnanje. Ob 10. uri bo sveta maša z darovanjem za cerkev. Maševal bo p. Adraž Arko.
Pri tej maši se nam bodo pridružili pevci iz župnije Stari trg pri Ložu. Po maši pa ste vsi povabljeni, da se pomudite tudi še v družabnem pogovoru. Za to priliko ste naprošene gospodinje, da bi pripravile tudi nekaj peciva

Pokojni iz družine Bačnik – Janeži 4

Gizela Čosić, obl.