24. navadna med letom - 11. 9. 2016

V ponedeljek obhajamo spomin Marijinega imena.
V torek goduje sv. Janez Zlatousti (Krizostom).
V sredo je praznik povišanja svetega Križa. Od 12. ure do polnoči bo skupina molivcev imela češčenje Svetega Rešnjega Telesa in Krvi. Ob 18. uri pa bo sv. maša za slovenski narod.
V četrtek obhajamo spomin Žalostne Božje Matere.
V petek godujeta mučenca, papež Kornelij in škof Ciprijan. Sv. maša bo zvečer ob 9. in nato celonočno češčenje SRT.
V soboto goduje sv. Robert Belarmin. Sv. maša je zjutraj ob 6h.
V soboto bomo imeli župnijsko romanje na Žeželj nad Vinico v Beli Krajini. Odhod avtobusa z Gore ob 8. uri.
Nedelja je PETINDVAJSETA MED LETOM.
  Nedelja svetniških kandidatov (Baraga, Gnidovec, Vovk, Majcen, Strle). Osrednje praznovanje bo v Ljubljani na Rakovniku kjer bo ob 15. uri molitvena ura in ob 16. uri somaševanje slovenskih škofov in duhovnikov. Letos bo v ospredju lik duhovnika Andreja Majcna, ki je kot misijonar deloval na Tajvanu in v južnem Vietnamu.

Za vse pokojne – Reje 87

Za slovenski narod