31. navadna med letom - 30. 10. 2016

V ponedeljek goduje sv. Alfonz Rodrigez. Sv. maše na delavnike bodo sedaj naprej ob 16. uri.
Verouk ta teden odpade, ker imajo šolarji jesenske počitnice.
V torek je slovesni zapovedani praznik VSEH SVETNIKOV. Sv. maša na Gori bo ob 14. popoldan, ko bo tudi molitev za rajne v cerkvi in na pokopališču.
V sredo obhajamo spomin vseh vernih rajnih.
V četrtek godujeta sv. Viktorin Ptujski in sv. Just Tržaški.
V petek je god sv. Karla Boromejskega (Drago). Prvi petek v mesecu je in bo popoldan ob 16. uri sv. maša.
V soboto godujeta Zaharija in Elizabeta, starša Janeza Krstnika.
Nedelja je 32. NAVADNA – ZAHVALNA NEDELJA. Pri maši bomo po obhajilu zapeli zahvalno pesem.
Ta dan goduje sv. Lenart.

Cerkev naklanja v prvih osmih dneh novembra popolni odpustek za vsak obisk pokopališča in molitev za rajne. Prav tako ga je mogoče prejeti v vseh cerkvah in javnih kapelah na dan 1. in 2. novembra ter na prejšnjo ali naslednjo nedeljo, če smo bili pri spovedi in obhajilu, izpovemo vero ter molimo po namenu sv. očeta (npr. Oče naš).

Ana Debevc, 7. dan – Janeži 1a

Pokojni Car – Kržeti