Sveta Trojica - 11. 6. 2017

V ponedeljek, goduje sv. Adelajda (Adela). V torek goduje sv. Anton Padovanski. V sredo je god opata Riharda (Riko).
V četrtek je zapovedani praznik SVETO REŠNJE TELO IN KRI.   Sv. maša bo ob 18. uri. Ta dan je tudi god mučenca sv. Vida.
V petek godujeta škof Beno in redovnica Marija Terezija Scherer.
Zvečer bo po 21. uri sv. maša in nato celonočno češčenje Svetega Rešnjega Telesa. Zaključek bo v soboto zjutraj s sv. mašo ob 6. uri.
V soboto goduje sv. Albert.
V NEDELJO, ENAJSTA nedelja med letom.
Goduje škof Gregor Janez Barbarigo. Po sv. maši, če bo primerno vreme, bo telovska procesija (drugače bo pa počastitev Najsvetejšega zakramenta samo v cerkvi.)
Ker je v nedeljo ob 10. uri sv. birma v Robu, bo namesto mene prišel na Goro maševati p. Silvo Šinkovec. Prosim, da pripravite oltarje za blagoslov, kakor je običaj za ta praznik in se med seboj dogovorite za procesijo.

Po namenu darovalca

-------------------------