Sedemnajsta med letom - 30. 7. 2017

V ponedeljek goduje sv. Ignacij Lojolski, ustanovitelj jezuitov.
V torek goduje Alfonz Ligvorij. Dopoldan okoli 10. ure bodo imeli sv. mašo in molitev romarji z Gorenjskega - okolice Kamnika (en avtobus).
V sredo je god papeža Štefana I., kateremu je posvečena župnijska cerkev v Ribnici.
Ta dan, 2. avgusta, je mogoče prejeti porciunkulski odpustek. Pogoj za prejem odpustka je: Obisk cerkve, sv. spoved tekom enega tedna, nenavezanost na greh, sv. obhajilo in molitev po papeževem namenu. Nameniti ga je mogoče zase in za rajne.
V petek, ki je prvi v mesecu avgustu, goduje arški župnik Janez M. Vianej, zavetnik župnikov.
V soboto je god Marije Snežne, zavetnice naše župnije. Ta dan je dan češčenja Svetega Rešnjega Telesa. Dopoldan bo sv. maša ob 9. uri, ki jo bo daroval p. Tadej z Nove Štifte. Po maši bomo imeli češčenje do 11. ure, ko se češčenje prekine. Popoldan se češčenje nadaljuje ob 17. uri in se zaključi s sveto mašo, ki bo ob 18. uri. Lepo vabljeni.
Nedelja je 18. med letom – praznik Jezusove spremenitve na gori. Za našo župnijo žegnanje. Med sv. mašo ob 10. uri bo darovanje za cerkev.

Franc in pokojni Knavs – Mali Log 53

Frančiška in pokojni Debeljak – Mali Log 28