Tretja postna nedelja - 3. 3. 2013

V ponedeljek goduje sv. Kazimir (Mirko). Od ponedeljka naprej so sv. maše ob delavnikih ob 17. uri (ob 5. popoldan).
V petek goduje sv. Janez od Boga.
V soboto goduje sv. Frančiška Rimska.
Nedelja je ČETRTA postna.

Na četrto postno nedeljo popoldan bodo prišli verniki z Blok in imeli ob 15. uri v naši cerkvi pobožnost križevega pota in blagoslov z Najsvetejšim. K tej pobožnosti ste vabljeni tudi verniki iz naše župnije.
--------------------------------------------------------

V četrtek 28. februarja 2013 ob 20. uri je nastopila doba izpraznjenega apostolskega sedeža ("sede vacante"). V osebnih in skupnih molitvah radi molimo za uspešno izvolitev novega vrhovnega pastirja Cerkve.

V zavihku ""AKTUALNO" imate tudi posebno molitev, ki jo morete moliti pred volitvami.
Kdaj se bodo kardinali zbrali k volitvam boste zvedeli po radiju in televiziji. Ko bo papež izvoljen in uradno razglašen, bo po naših cerkvah 5 minut zvonilo z vsemi zvonovi.

Ponedeljek - 4. 3.

Franc in Alojzija Arko – Kračali 2