Četrta postna nedelja - 10. 3. 2013

Popoldan ob 15. uri je pobožnost križevega pota, ki jo bodo imeli romarji z Bloške župnije.
V ponedeljek godujeta Benedikt in Sofronij.
V torek  godujeta Justina in Doroteja. Po večerni maši vabim na srečanje člane ŽPS.
Ob sredah doma ne bo maše – redno imam v Robu.
V petek goduje sv. Ludovika, soustanoviteljica usmiljenih sester, skupaj z Vincencijem Pavelskim.
V soboto goduje Hilarij Oglejski.
Nedelja je PETA postna – TIHA nedelja.
V nedeljo bodo na voljo oljčne vejice, ki jih pripravljajo župnije v slovenski Istri, kakor že prejšnja leta. Prostovoljni denarni darovi so namenjeni za pomoč tem župnijam za vzdrževanje njihovih cerkva.
V nedeljo (17. 3.) bo v Velikih Laščah ob 15. uri srečanje in revija cerkvenih pevskih zborov ribniške dekanije. Ljubitelji glasbe lepo vabljeni, da prisluhnemo postnim cerkvenim pesmim, ki nam približajo Kristusovo trpljenje in smrt in osmišljajo tudi naše težave in križe.

Za izvolitev papeža

Jožica Pogačar, obl.

--------------------

Za dušno in telesno zdravje